Kariera

Kariera

G&F NIERUCHOMOŚCI to firma z dużym bagażem doświadczeń, umożliwiająca rozwój osobisty i zawodowy w różnych dziedzinach,  a zarazem nie stawiająca „sufitów finansowych”…  Jednak G&F NIERUCHOMOŚCI to przede wszystkim zespół fantastycznych doradców, brokerów i menadżerów. Naszą misją jest stworzenie im takich warunków i atmosfery, by mogli w pełni wykorzystywać swój potencjał.

Mamy świadomość i przekonanie, że to nasi współpracownicy  determinują jak postrzegana jest nasza firma, jak dobrą usługę dostarczamy naszym klientom i jak będziemy się rozwijać dla naszych partnerów biznesowych. Z tego względu wraz z priorytetem najlepszej obsługi naszych klientów, koncentrujemy się również na dobru naszych zespołów. Realizujemy to zamierzenie, ciągle dążąc do poprawy warunków współpracy, jakie możemy dostarczyć naszym ludziom.

Nasz „kręgosłup biznesowy”  budowaliśmy latami, a na jego postawie możemy jasno powiedzieć:

Klucz do sukcesu.
Bez współpracy nie byłoby możliwe efektywne doradztwo dla klienta. Bez zdrowej i sympatycznej atmosfery nie byłoby współpracy. Bez współpracy i klientów nie byłoby Nas.

Współpraca to także otwartość na pomoc innym współpracownikom. W G&K Estates premiujemy dzielenie się „dobrymi praktykami”. Wiedza bardziej doświadczonych kolegów stanowi nieocenioną pomoc w rozwoju firmy.

Chęć rozwoju osobistego. Główna cecha ludzi, na których nam zależy…

Bez tego ani rusz! Droga rozwoju doradcy w G&F NIERUCHOMOŚCI to zaplanowany proces, opierający się na szkoleniach, warsztatach i coachingach. Bez otwartej głowy, chęci rozwoju, umiejętności krytycznego spojrzenia na własną osobę nie odnajdziesz się w naszej firmie.

W naszej organizacji każdy jest kowalem własnego losu. Dlatego najlepiej odnajdą się w niej osoby, które lubią to, co robią - te, którym praca daje radość. Charakter naszej pracy wymaga własnej inicjatywy i przedsiębiorczości. Tak naprawdę każdy z nas buduje swoją własną firmę w ramach wspierającej i doceniającej zaangażowanie organizacji - swojego rodzaju inkubatora.

U Nas  pracujesz dla siebie, los jest w Twoich rękach. My tylko popychamy Ciebie na właściwe ścieżki, dajemy narzędzia, doświadczenie, a  wsparciem „usuwamy kamienie z Twojej drogi”

Zasady są maksymalnie transparentne dla wszystkich współpracowników. Chcemy, aby to, co robimy, miało długofalowy sens. Uznajemy, że kręgosłup moralny musi towarzyszyć nam wszystkim w codziennej pracy. Po prostu.

Szkolenia
Każdy współpracownik naszej firmy bierze udział w bogatym programie szkoleń. Niektóre zorganizowane są w cyklach, inne odbywają się w postaci jednorazowych wydarzeń. Mocno stawiamy na wiedzę.  U Nas za to nie płacisz. To my inwestujemy w Ciebie. Jesteśmy partnerami w biznesie.

Otwartość
Nie preferujemy zamkniętego systemu myślenia.  Jesteśmy otwarci na pomysły, innowacje i wspieramy w tym naszych współpracowników merytorycznie i finansowo. Nawet koncepcje wykraczające poza nasz główny przedmiot działalności. Na naszym koncie mamy już kilka projektów zrealizowanych z funduszów G&K Estates, zaś ich autorami są Nasi współpracownicy.

Technologia
Otrzymujesz dostęp do wszystkich rozwiązań technologicznych, jakie zbudowaliśmy lub nabyliśmy. Portale, analizy, bazy danych oraz kontakty. 

Wynagrodzenie
Wspominaliśmy, że nie ma „ sufitu finansowego”. Nasz system wynagrodzeń premiuje ludzi aktywnych i ambitnych. To właśnie oni osiągają najbardziej wymierne rezultaty finansowe. Dlaczego? Zarobki oraz pozycje w G&F NIERUCHOMOŚCI są adekwatne do zaangażowania i uzyskiwanych wyników. Kwoty kilkunastu tysięcy miesięcznie są w zasięgu wszystkich członków naszego zespołu. Nie mamy widełek, zakresów płac. Ty sam decydujesz, ile zarabiasz.  Dodatkową możliwością są stanowiska, które można osiągnąć/ piąć się w strukturach firmy. Stwarzają dodatkowe kompetencje, obowiązki oraz wynagrodzenia.               

Ludzie
W każdej organizacji to właśnie współpracownicy tworzą środowisko, z którym styka się na co dzień ten, kto do danej firmy dołącza. W G&K Estates mamy wyjątkową atmosferę, ludzi ambitnych, czas do własnej dyspozycji oraz życie w swoich rękach. 

Nie zapraszamy do współpracy każdego - nasze podejście do biznesu przyciąga osoby z ciekawym i pozytywnym podejściem do świata oraz otwartością na nowości.

 

Zapraszamy gorąco do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w naszej firmie i wysłania do nas elektronicznej aplikacji o pracę – zarówno w oddziałach jak i w centrali firmy. Jeżeli wśród aktualnych ofert pracy nie znajdziesz tego, czego szukasz lub w danym momencie nie jest prowadzona rekrutacja – zawsze możesz przesłać do nas CV i List motywacyjny.

Zapisz się do Newslettera!

Spersonalizuj ustawienia i otrzymuj tylko informacje o ofertach, które faktycznie Cię interesują!

Dane adresowe

FORYŚ NIERUCHOMOŚCI
ul. Unii Lubelskiej 35 A
37-600 Lubaczów

Dane kontaktowe

Tel. kom. +48 504 020 272
E-mail 

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij