Wynajem krótkoterminowy

Wynajem krótkoterminowy

 

Chcesz zainwestować swoje środki finansowe?

Zakup mieszkania pod wynajem krótkoterminowy to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących gwarancji zysku. Rosnąca liczba turystów odwiedzających nasz kraj, którzy coraz częściej rozglądają się za alternatywą dla tradycyjnych hoteli, sprawia, że dobrze wybrane mieszkanie będzie się cieszyć dużą popularnością. Pamiętaj, wynajem krótkoterminowy to nie tylko obcokrajowcy, to także rodzimi turyści, czy przedsiębiorcy podróżujący w delegacjach.

 

W znalezieniu najbardziej odpowiedniego mieszkania, pomogą Ci nasi agenci doskonale orientują się w potrzebach współczesnego rynku nieruchomości. W ramach współpracy służymy również pełną pomocą i doradztwem, od wyboru mieszkania, przez reprezentowanie Ciebie w ramach pełnomocnictwa, do podpisania aktu notarialnego.

 

Nie masz czasu, aby zająć się mieszkaniem w ramach wynajmu krótkoterminowego?

W tym przypadku również służymy pomocą. Cały proces opieki nad mieszkaniem (wynajem, sprzątanie, reklama) możesz pozostawić nam i bez wysiłku czerpać zyski.

 

 

 

Poszukujesz mieszkania do wynajęcia na kilka dni?

Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści pomogą w znalezieniu najatrakcyjniejszej propozycji.

Zapisz się do Newslettera!

Spersonalizuj ustawienia i otrzymuj tylko informacje o ofertach, które faktycznie Cię interesują!

Dane adresowe

FORYŚ NIERUCHOMOŚCI
ul. Unii Lubelskiej 35 A
37-600 Lubaczów

Dane kontaktowe

Tel. kom. +48 504 020 272
E-mail 

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij